Tescoma Súprava na sušenie DELLA CASA 3 rošty
Kód: 895360.00Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Súprava na sušenie DELLA CASA 3 rošty je vhodná na sušenie ovocia, zeleniny, húb, mäsa a cestovín v rúre na pečenie aj mimo rúru. Súprava sa skladá z 3 samostatných roštov, ktoré sú umiestnené nad sebou a perfektné do seba zapadajú. Celá zostava je stabilná pri prenášaní aj pri manipulácii v rúre. Rošty možno používať len v elektrickej alebo v teplovzdušnej rúre. Nepoužívajte v plynovej rúre.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Cedníky, sitká, lieviky a haluškáre |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| EAN: | 8595028495720 |
| Materiál: | plast |
| Šírka: | 26 cm |
| Výška: | 5 cm |
| Dĺžka: | 37,5 cm |
| Výrobca: | Tescoma |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
1 hodnotenie
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Zľava -20% na celý sortiment Tescoma. Akcia platí len do 31.5.2026.
Tescoma je synonymom kvality, inovácií a štýlu vo svete kuchynských potrieb, pochádzajúca z Českej republiky.
✅ Vysoká kvalita materiálov – odolné nerezové ocele, silikóny a plast bez BPA
✅ Moderný dizajn a funkčnosť – produkty sú praktické, estetické a ľahko sa používajú
✅ Inovatívne riešenia – inteligentné kuchynské pomôcky šetriace čas aj priestor
✅ Dostupné ceny – výborný pomer ceny a kvality
| Výrobná spoločnosť : | Tescoma |
|---|---|
| Adresa : | Nimnická cesta 1495/21 020 01 Púchov Slovenská republika |
| E-mail : | puchov@tescoma.sk |
_(1).png)