Orion Kastról s pokrievkou ANETT 3 l
Kód: 110342Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Kvalitný celonerezový kastról s pokrievkou ANETT s objemom 3 l. Hrniec ANETT vám uľahčí každodenné varenie na všetkých typoch spotrebičov vrátane indukcie. Termoakumulačné dno zaistí efektívne a úsporné varenie. Hrniec možno použiť aj v rúre.
Hlavné výhody riadov produktovej línie ANETT:
- vyrobené z vysoko kvalitnej nerezovej ocele
- možno v nich zapekať aj v rúre
- rýchle a ľahké čistenie
- vhodné aj do umývačky na riad
- šetrenie energie vďaka silnému sendvičovému dnu
- môžete používať aj kovové kuchynské náčinie
- vhodné pre všetky typy sporákov
- bezpečnú manipuláciu zaistia ergonomické rukoväte
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kastróly |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8697414827327 |
| Objem: | 3 l |
| Indukcia: | áno |
| Materiál: | nerezová oceľ |
| Priemer: | 20 cm |
| Výška: | 10 cm |
| Šírka: | 30 cm |
| Plyn: | áno |
| Elektrika: | áno |
| Sklokeramika: | áno |
| Výrobca: | Orion |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Orion - značkové kuchynské a domáce potreby. Český výrobca s dlhoročnou tradíciou a overenou kvalitou.
_(1).png)